Comarch BI Point

Jeśli Wasze firmowe komputery pękają w szwach od ilości danych, managerowie bledną na myśl o Excelu, a każde podsumowanie kwartału oznacza nieprzespane noce i ból głowy… to znak, że jeszcze nie korzystacie z Comarch BI Point.

 

Comarch BI Point: analiza i raporty w chmurze


BI (Business Intelligence), inaczej analiza biznesowa, ma na celu przetworzenie dostępnych danych w informacje, które później zostają podane w formie usystematyzowanej.

BI różni się od klasycznego gromadzenia danych przede wszystkim szczegółowością, jakością oraz kompleksowością. System zbiera dane z wielu różnych źródeł, bez których niemożliwe byłoby przygotowanie np. przekrojowych analiz.  

Zarządzanie firmą staje się prostsze, a managerowie mogą dokonywać bardziej świadomych decyzji.  

Comarch BI Point to rozwiązanie idealnie wpisujące się w sytuację dzisiejszych organizacji - zwłaszcza tych międzynarodowych.

Comarch BI Point

jest rozwijany już od ponad 16 lat jako integralna część Comarch ERP. Co miesiąc dostarcza ponad 300 000 raportów, wspierając firmy w 33 krajach. Gwarantuje bezpieczeństwo danych, a co najważniejsze - dostęp do analiz z dowolnego miejsca na świecie. Jest to wyjątkowo ważne zwłaszcza dla organizacji międzynarodowych, gdzie managerowie poszczególnych działów nie tylko nie widzą się na co dzień, ale często pracują w innych godzinach.

Rozwiązanie jest dostępne w kilku językach - w tym w języku polskim - co pozwala na sprawną komunikację między różnymi oddziałami. Unikniesz możliwych błędów komunikacyjnych. Działa świetnie zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej.

Informację są aktualne, raporty kompleksowe, a możliwość analizy danych z wielu źródeł jeszcze bardziej wspomaga pracę. Dzięki interaktywnym dashboardom zaprezentujesz dane w atrakcyjny sposób.

 Zyskujesz pełną kontrolę nad sytuacją firmy przy jednoczesnym zabezpieczeniu danych; a wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze systemowi.

Atrakcyjna wizualizacja danych biznesowych