Kim jesteśmy?


Jesteśmy ekspertami w zakresie oprogramowania ERP dla przedsiębiorstw znajdujących się na drodze ku cyfrowej transformacji. Pod szyldem Teneso działamy od stycznia 2020 roku, lecz już od 2013 roku jesteśmy doświadczonym Partnerem Comarch. Nasi najbardziej doświadczeni konsultanci zajmują się systemami Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum od kilkunastu lat. Za sprawą naszych partnerskich relacji z Comarch uzyskaliśmy unikatowe doświadczenia i kompetencje oraz know-how we współpracy z tym najczęściej wybieranym w Polsce producentem oprogramowania klasy ERP do zarządzania firmą.
 
Właśnie w ten sposób zaczęliśmy tworzyć rozwiązania informatyczne, które wspierają klientów w budowie przewagi konkurencyjnej poprzez wdrażanie systemów: Optima, XL, Altum oraz innych rozwiązań Comarch.
                                                                                               
W swoim dorobku realizowaliśmy projekty dla firm z Polski, jak i innych krajów. Potrafimy zadbać o duże, złożone projekty IT jak i te obejmujące kilkadziesiąt, kilkanaście czy kilka stanowisk. Nasze projekty to połączenie pasji i zaangażowania, a za główny cel stawiamy sobie spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Za sprawą wieloletniej współpracy z Comarch jesteśmy na bieżąco z najnowszą ofertą, a w procesie kreowania nowych rozwiązań jesteśmy w stanie dopasować je do indywidualnych potrzeb.
Znamy zasady rządzące rynkiem, branżami i zachowujemy balans optymalny dla każdego, przy jednoczesnym rozumieniu najnowszych technologii. Jesteśmy specjalistami w branżach i sektorach takich, jak: sieci handlowe, produkcja, handel i logistyka, biura rachunkowe, finanse i księgowość, usługi.

Naszą działalnością wsparliśmy wiele firm, pomagając im osiągnąć sukces. Źródłem naszej motywacji jest dążenie do perfekcji i wizja zmian.

Łukasz Gajek

Prezes Zarządu

Artur Wypych

 Dyrektor wdrożeń

Ambicja, pasja, precyzja i wspólnota – wartości przestrzegane przez nasz zespół


Teneso to 20 konsultantów oraz dział programistyczny tworzący aplikacje pod klucz, stale rozwijane i modyfikowane w porozumieniu z Klientami. Nasze doświadczenia obejmują przeprowadzanie skutecznej integracji systemów informatycznych oraz tworzenie nowoczesnych, dedykowanych aplikacji biznesowych. W ramach tych obszarów nasi konsultanci posiadają liczne kompetencje oraz certyfikaty.


Nasi konsultanci rozumieją, czym jest rozwój i zmiany. Zdają sobie sprawę z obowiązujących trendów rynkowych, kierunków nowoczesnego biznesu i innowacyjnych technologii. W Teneso każdy z nas wspiera Klienta w osiąganiu celów, jednocześnie oferując najwyższe standardy usług podczas realizacji wdrożeń, profesjonalne doradztwo oraz bezpieczne rozwiązania informatyczne.


Sposób realizacji projektów IT uzależniony jest od oczekiwań, indywidualnych cech, realizowanych zadań oraz wcześniej ustalonych priorytetów. Dostosowujemy i tworzymy stabilne oraz zaawansowane aplikacje na każde potrzeby. Dzięki temu, nie ma potrzeby zmiany swoich dotychczasowych procesów biznesowych na rzecz nowego systemu ERP.


Po zakończonym wdrożeniu oferujemy wsparcie powdrożeniowe o charakterze technicznym i merytorycznym. Towarzyszymy naszym Klientom w rozwoju firmy, dostosowując oprogramowanie do bieżących zmian biznesowych. W każdej chwili oferujemy analizę i mierniki jakości naszej współpracy. Dzięki temu Klient doskonale wie, w jaki sposób i w jakim stopniu skorzystał na zmianie.


Preferujemy zaufany model współpracy. Łączymy doświadczenie w branży, bliskość lokalnego rynku, globalne możliwości oraz wartości, które cenią nasi Klienci.


Stawiamy na otwartość i energię budując długofalowe, indywidualne relacje oparte na stabilności i dążeniu do nieustannego rozwoju.