Comarch DMS

Ciągłe opóźnienia w fakturowaniu, zagubione dokumenty, problemy z aktualizacją baz i ogólny chaos. To właśnie codzienność większości średnich i dużych firm w Polsce. Obieg dokumentów przysparza problemów bez względu na branżę. A to dziwne… bo już nie musi tak być.


Comarch DMS - obieg dokumentów pod kontrolą


Już od pewnego czasu możemy korzystać z digitalizacji również tych procesów. Odpowiednia wiedza i narzędzia sprawią, że Twoje problemy z dokumentacją się skończą.


DMS – inaczej Document Management System, czyli System Zarządzania Dokumentami – to doskonałe narzędzie wspierające optymalizację procesów biznesowych i obiegu dokumentów.


Comarch DMS 

to wszechstronne narzędzie będące częścią Comarch ERP 4.0, dzięki czemu zyskujesz prostą i szybką integrację z pozostałymi elementami rozwiązania – np. z Comarch ERP Optima, XL, Enterprise i Altum. Dzięki korzystaniu z tych samych słowników danych zyskasz spójność, o jaką trudno inaczej.

Jeśli jednak masz już swój system ERP, nic straconego. Comarch DMS może również współpracować z zewnętrznymi rozwiązaniami.

Porządek i spójność to nie wszystko. Dzięki Comarch DMS przyśpieszysz wszystkie procesy, nawet jeśli Twoi współpracownicy są w delegacji. Aplikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach oraz w przeglądarce www. Mobilny obieg dokumentów to nowy standard, do którego warto dążyć.

Kolejnym plusem jest usługa OCR dedykowana fakturowaniu. W celu przyśpieszenia procesów i minimalizacji błędów dane dokumentów mogą być automatycznie rozpoznawane, a potem wprowadzane do obiegu. Służą temu m.in. algorytmy AI/ML.

Żaden proces biznesowy nie może obyć się bez analizy. Comarch o tym nie zapomniał. Narzędzie posiada wbudowany moduł raportowania, prezentując dane w postaci wykresów, tabeli, czy diagramów. Do wyboru są standardowe raporty lub kreator, dzięki któremu sporządzisz własne zestawienie.


To już kolejne rozwiązanie uzupełniające Comarch ERP, o którym wspominamy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przejrzyj nasze pozostałe artykuły. Możesz również od razu się z nami skontaktować – chętnie opowiemy o możliwościach systemu i pomożemy Ci dobrać najlepsze moduły.

Nasze kluczowe wdrożenia DMS: