Comarch Cloud

Własny serwer, a może chmura? Jeśli serwer dedykowany, to w siedzibie firmy, w osobnym budynku, u dostawcy? Jeśli chmura, to OVH, Amazon, mikro-chmury? Co w przypadku małych firm? A gdyby tak spróbować z Comarch Hosting?

Comarch Hosting – spokój, na który zasługujesz


Hosting w modelu PaaS (z ang. Platforom as a Service, czyli platforma jako usługa) to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu. SLA obiecuje 99% dostępności, pełne wsparcie administracyjne, a wszystko to w przystępnie cenowej ofercie. Również dla mniejszych przedsiębiorstw – korzystasz z takiej ilości zasobów, jaka jest Ci realnie potrzebna.

 Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie, dzięki czemu wypracowała efektywne procesy zarządzania centrami.

Comarch nawiązał umowy partnerskie z największymi operatorami telekomunikacyjnymi na świecie, rozmieszczając swoje centra na wielu kontynentach – wszystko to, aby zapewnić Ci niezawodne działanie całej infrastruktury, nawet jeśli w jednej z lokalizacji wydarzy się wypadek.

 Wszystkie centra są również na bieżąco kontrolowane nie tylko przez inżynierów Comarchu, ale również niezależnych specjalistów, a każdy sprzęt spełnia europejskie normy (również RODO) i posiada potrzebne certyfikaty.

Chmura ZOC to oszczędność, przewidywalne opłaty, specjalna platforma sprzętowa Comarch Data Center, bezpieczeństwo środowiska oraz danych, a do tego szereg usług szytych na miarę.

W usłudze zawiera się również całodobowy monitoring – również w niedziele i święta. Możesz liczyć również na elastyczność i skalowalność. Nawet bardzo szybki rozwój biznesu nie będzie wyzwaniem dla Twojego środowiska.

Co najważniejsze, korzystasz z jednego punktu kontaktu zarówno dla swojego środowiska IT, jak i dla systemu ERP. Wszystko w jednym miejscu, łatwo i przyjemnie.