Kim jesteśmy?


Jesteśmy ekspertami w zakresie oprogramowania ERP dla przedsiębiorstw znajdujących się na drodze ku cyfrowej transformacji. Pod szyldem Teneso działamy od stycznia 2020 roku, lecz już od 2013 roku jesteśmy doświadczonym Partnerem Comarch. Nasi najbardziej doświadczeni konsultanci zajmują się systemami Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum od kilkunastu lat. Początkowo wchodziliśmy w skład Supremo Sp. z o.o., jednak wraz z naszym rozwojem i rosnącymi potrzebami rynku zdecydowaliśmy się skupić na wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP. Za sprawą naszych partnerskich relacji z Comarch uzyskaliśmy unikatowe doświadczenia i kompetencje oraz know-how we współpracy z tym najczęściej wybieranym w Polsce producentem oprogramowania klasy ERP do zarządzania firmą.
 
Właśnie w ten sposób zaczęliśmy tworzyć rozwiązania informatyczne, które wspierają klientów w budowie przewagi konkurencyjnej poprzez wdrażanie systemów: Optima, XL, Altum oraz innych rozwiązań Comarch.
                                                                                               
W swoim dorobku realizowaliśmy projekty dla firm z Polski, jak i innych krajów. Potrafimy zadbać o duże, złożone projekty IT jak i te obejmujące kilkadziesiąt, kilkanaście czy kilka stanowisk. Nasze projekty to połączenie pasji i zaangażowania, a za główny cel stawiamy sobie spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Za sprawą wieloletniej współpracy z Comarch jesteśmy na bieżąco z najnowszą ofertą, a w procesie kreowania nowych rozwiązań jesteśmy w stanie dopasować je do indywidualnych potrzeb.
Znamy zasady rządzące rynkiem, branżami i zachowujemy balans optymalny dla każdego, przy jednoczesnym rozumieniu najnowszych technologii. Jesteśmy specjalistami w branżach i sektorach takich, jak: sieci handlowe, produkcja, handel i logistyka, biura rachunkowe, finanse i księgowość, usługi.

Naszą działalnością wsparliśmy wiele firm, pomagając im osiągnąć sukces. Źródłem naszej motywacji jest dążenie do perfekcji i wizja zmian.

Łukasz Gajek

Prezes Zarządu

Artur Wypych

 Dyrektor wdrożeń