Perfumeria.pl

Firma Style Group Sp. z o.o. S.K.A. to weteran polskiego handlu internetowego, który od 2000 roku z powodzeniem zarządza znanym sklepem internetowym - Perfumeria.pl.

Jakie zmiany wprowadził nowy system?


Dynamiczny rozwój działalności, a przede wszystkim powstanie nowego sklepu internetowego Limoda.pl, wymusiło zmianę dotychczasowego oprogramowania, które przestało spełniać wszystkie stawiane przed nim oczekiwania i potrzeby. Comarch  ERP Altum umożliwił:
  • Pełną integrację z systemem Kentico, na którym oparty został sklep internetowy.
  • Automatyczna wymiana danych pomiędzy systemem ERP a alkilacjami e-commerce.
  • Znaczne przyśpieszenie obsługi klienta i realizacji zamówień na najwyższym poziomie.
  • Seryjne aktualizacje atrybutów i cen towarów oferowanych w sklepie internetowym.
  • Kontrolę kompletności dokumentów magazynowych.
  • Automatyzację generowania paczek przewozowych i integrację z kurierami.

Comarch ERP Altum to ergonomia bez granic


System Comarch ERP Altum umożliwia personalizację do potrzeb klienta w niemal każdym obszarze, jak również pozwala na indywidualne ustawienia interfejsu w poszczególnych działach. Dedykowane rozwiązania zapewniają automatyzację procesów obsługi klienta w maksymalnym stopniu upraszczając procesy logistyczne.

" Wdrożenie przez zespół Teneso, systemu Comarch ERP Altum, zakończyło się całkowitym sukcesem. Projekt został zrealizowany zgodnie z harmonogramem i założeniami. Jesteśmy wymagającym klientem, który stawia duże wyzwania przed rozwiązaniami informatycznymi, a przede wszystkim oczekuje ich pełnego dopasowania do naszych potrzeb. System Altum i firma Teneso, a w szczególności Menadżer Projektu Pan Artur Wypych, w całości spełnili nasze oczekiwania, dlatego bez wahania polecam ich wybór każdej firmie, która oczekuje najwyższej jakości w realizacji usług wdrożeniowo–konsultingowych. "

Janusz Skoneczny
Prezes Zarządu STYLE GROUP SP.  Z O. O.  S.K.A.